Ücretsiz SEO Analiz

Ücretsiz SEO Analizine Hemen Başlayın

SEO-Analysis-Welcome-Image

Sağlıklı bir SEO süreci nasıl analiz edilmelidir? Sektörde SEO analiz araçları fazlasıyla mevcuttur. Ancak teknik, tasarımsal ve kullanıcı deneyimi açısından süreci analiz ederek yönetmek oldukça zordur. Websiteniz de yapacağınız olası herhangi bir güncellemede arama motorlarının kriterleri çerçevesine olumlu veya olumsuz olarak etki edebilir ve organik süreçlerde istediğiniz konumlarda yer alamayabilirsiniz. Bu nedenle sürecin tamamen doğru araçlarla doğru yapıda analiz edilmesi için mutlaka uzmanlardan destek almayı unutmayın.

Başlık, Açıklama, H1-H6 Etiketleri, Sayfa Performansını Kontrol Edin!

SEO süreci içeriden başlar, dışarıda sonlanır. Öncelik olarak iç yapınızı tamamladıktan sonra mutlaka bağlantı yapınıza önem gösterin!

Backlink Yapınızı Sürekli Kontrol Edin!

Backlink yapınızın doğru yönetilmesi ve sürekli gözlemlenmesi arama motorlarında hızlı yükselmenize katkı sağlayacaktır.

Site Açılış Hızı ve Mobil Kullanılabilirliğie Önem Verin!

Websitenizin açılış hızı ve mobil için uyarlı olmasına önem verin! Sizin değil, kullanıcıların ve arama motorlarının isteklerine göre tasarlayın!

Google'da Yükselmeye Hazır Mısın?

Website mimarisini oluşturmak sizin için çok zor ise yazılım süreci ve sonrasında Google’un istediği SEO yapısının kontrolünü uzman ellere bırakın. Website mimarisini teknik ve kullanıcı deneyimi açısından değerlendirdikten sonra detaylı raporlarımı sizinle paylaşarak proje üzerinde neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.

Süreç tamamlandıktan sonra Google’da yükselmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Hemen benimle iletişime geçerek sürece başlayabiliriz. 🙂

  • Karasamsun Mahallesi 618. Sokak İlkadım / Samsun
  • Telefon: 0(530) 119 9200
BLOG İÇERİKLERİNİ

MUTLAKA İNCELEYİN